ORGANIZACJA RYBAKÓW ŁODZIOWYCH - PRODUCENTÓW RYBNYCH SP. Z O.O.

ORGANIZACJA  RYBAKÓW  ŁODZIOWYCH  -  PRODUCENTÓW  RYBNYCH  SP. Z O.O.

Sklep, w którym się znajdujecie jest pierwszą platformą sprzedażową świeżych ryb w Polsce! Właścicielami sklepu są rybacy z Kołobrzegu i okolic. To właśnie dla wszystkich miłośników świeżych ryb stworzyliśmy miejsce, w którym będziecie mogli wygodnie i bezpiecznie kupić skarby Bałtyku  prosto z morza!

Wiemy, że w wielu miejscach w Polsce dostęp do świeżych ryb jest utrudniony, a często niemożliwy. Dzięki naszej ofercie wszystko się zmieni! Teraz każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może zamówić świeżą rybę z dostawą do domu! 

Organizacja Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych to przykład kolektywnej współpracy środowiska rybackiego mający na celu m.in. oferowanie najwyższej jakości ryb. Zrzeszając w Organizacji ponad 50 łodzi rybackich mamy (jeżeli pogoda pozwala) ciągły dostęp do ryb świeżych z Morza Bałtyckiego.

Wdrożony w Organizacji system identyfikowalności ryb pozwala uzyskać pełną informację dotyczącą zakupionej ryby - data i miejsce połowu, nr jednostki itd. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Dzięki posiadanej infrastrukturze jesteśmy w stanie oferować ryby przetworzone w gramaturze dostosowanej do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy sklepy rybne, hurtownie, restauracje oraz wszystkich którzy poszukują smacznej ryby prosto z morza!

ORGANIZACJA RYBAKÓW ŁODZIOWYCH - PRODUCENTÓW RYBNYCH SP. Z O.O.

ul. Stoczniowa 7, 78-100 Kołobrzeg

NIP: 6711756327, KRS: 0000293282, REGON: 320456324, Tel. 943512294 , Email: biuro@smacznaryba.pl

ZAKŁAD WSTĘPNEJ OBRÓBKI RYB W KOŁOBRZEGU-To tutaj przetwarzamy złowione ryby.

Nowoczesny zakład oraz wykwalifikowana kadra dbają o bezkonkurencyjną jakość naszych produktów!

      
Facebook YouTube