Wyobraź sobie biuro z widokiem na morze, położone na wyciągnięcie ręki od przystani rybackiej, gdzie dźwięki naciskanych przycisków klawiatury przeplatają się z szumem morza i pokrzykiwaniem mew. To właśnie tu, w porcie rybackim w Kołobrzegu pracujemy na co dzień, żeby móc podzielić się z Państwem świeżą rybą prosto z morza!

Organizacja Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych to przykład kolektywnej współpracy środowiska rybackiego mająca na celu m.in. oferowanie najwyższej jakości ryb. Zrzeszając w Organizacji ponad 50 łodzi rybackich mamy (jeżeli pogoda pozwala) ciągły dostęp do ryb świeżych z Morza Bałtyckiego. Celem uzupełnienia naszej oferty w najbliższym czasie wprowadzimy również do sprzedaży asortyment ryb wędzonych oraz przetworów rybnych.

Sklep internetowy, w którym aktualnie się znajdujecie jest elektroniczną wersją oferty produktów, które możecie Pastwo zakupić w naszym sklepie stacjonarnym w Porcie Rybackim Kołobrzeg.

Kupując u nas macie Państwo gwarancję najwyższej jakości ryb! Wdrażany w Organizacji system identyfikowalności ryb pozwoli wam uzyskać pełną informację dotyczącą zakupionej ryby - data i miejsce połowu, narzędzie połowowe, nr jednostki itd.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Dzięki posiadanej infrastrukturze jesteśmy w stanie oferować ryby przetworzone w gramaturze dostosowanej do oczekiwań klienta. Zapraszamy do współpracy sklepy rybne, hurtownie, restauracje oraz wszystkich którzy poszukują smacznej ryby prosto z morza!

Dane kontaktowe
ul. Stoczniowa 7, 78-100 Kołobrzeg

e-mail: orl-pr.kolobrzeg@o2.pl
tel./fax: 533 337 052


Facebook YouTube